• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İlçemizde 65 Yaş ve Üstü Vatandaşlarımız İçin Belediyemiz Tarafından Hijyen Paketi Dağıtımı Yapıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden dışarı çıkmaları yasaklanan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız için Belediyemiz tarafından hijyen paketleri hazırlanarak dağıtımı yapıldı.

“Gönül Vermezsen Gönül Bulamazsın” sloganıyla yola çıkan Belediye Başkanımız Sayın
Sinan Akbulut’un da katılımıyla birlikte, içerisinde Kolonya, Maske, El Sabunu, Çikolata ve Hurmanın bulunduğu paketler Vefa Sosyal Destek Grubu kapsamında tek tek vatandaşlarımıza ulaştırıldı. Dağıtım esnasında vatandaşlarımızla hasbihal edip Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Başkanımız;
“Korona virüsü ile mücadelemiz devam ediyor. Bu kapsamda dışarı çıkmaları yasaklanan 65 yaş ve üstü amcalarımıza, teyzelerimize ulaşarak çam sakızı çoban armağanı hijyen paketlerini teslim ettik ve Cumhurbaşkanımızın selamlarını ileterek hayır dualarını istedik. Altınyayla Belediyesi olarak herzaman emirlerinde olduğumuzu belirttik. Ben tekrar buradan bütün büyüklerimize hayırlı ömürler, tüm Altınyaylamıza da sağlıklı günler diliyorum. Bu güzel uygulamada emeği geçen tüm personellerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret44920
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Hava Durumu
Saat