• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Belediye Başkanımız Sayın Sinan Akbulut’un Ramazan Ayı Mesajı.

Belediye Başkanımız Sayın Sinan Akbulut Ramazan Ayı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı. Başkanımız Mesajında Şu İfadelere Yer Verdi;

“Ramazan ayı kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı; birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği için tarihimizde ve milletimizin hayatında her zaman mümtaz bir yere sahiptir. Bizler, ramazan ayının ruhunu ve akabinde bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş; bu atmosferi tüm yıla yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileriyiz.
Korona virüs ile Millet olarak mücadele ettiğimiz bu günlerde önlem ve tedbirlere riayet edip, Ramazan Ayının maneviyatını yaşayıp Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifadeleriyle, inşallah Korona virüsle mücadeleyi kazanıp , Rabbim Milletimize Ramazan Bayramında çifte Bayram nasip etmesini temenni ediyorum.
Bu vesile ile başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuştursun. Ramazan ayında tutmuş olduğumuz oruçlarımızın başta olmak üzere yapılan tüm ibadetlerin, tüm hayırların, iyiliklerin, verilen sadaka ve zekatlarımızın kabul olunmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyor, Cumamızın mübarek olmasını diliyorum.”

Sinan Akbulut
Altınyayla Belediye Başkanı

102 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret56958
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu
Saat