• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Başkanımız'ın Ankara Ziyaretleri.

Belediye Başkanımız Sayın Sinan Akbulut, Türkiye Belediyeler Birliğimiz tarafından Ankara'da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresine katıldı.

2 gün süren Kongre boyunca İlçemize kazandırılacak hizmetler için yetkililerimizle de görüşen Başkanımız; bu kapsamda İlçemize Doğalgaz'ın kazandırılması çalışmalarının hızlandırılması hususunda Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcımız Sayın Zafer Benli'yi ziyaret etti. Altınyayla-Şarkışla arası yolumuzun kalan kısmının en kısa sürede bitirilip hizmete açılması konusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız Sayın Selim Dursun'u da ziyaret eden Başkanımız ilerleyen günlerde daha somut adımlar atılması için Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turan'ı ziyaret edecek. Meclis ziyaretleri kapsamında Sivas Milletvekillerimiz Sayın İsmet Yılmaz, Sayın Habib Soluk, Sayın Semiha Ekinci'yi, ziyaret eden Başkanımız, Toki Emlak Daire Başkanımız Sayın Mehmet Akif Yakar'ı, geçmiş dönem İlçemizde Müftülük yapmış olan Diyanet İşleri Genel Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürümüz Sayın Fatih Kurt'u, Ticaret Bakanlığımızı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızı da ziyaret ederek İlçemizin sorunlarını istek ve taleplerini iletti.

Çok kıymetli Bakanlarımıza, Bakan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize, Müdürlerimize ve tüm yetkililerimize İlçemize gösterdikleri hassasiyet ve misafirperverlikleri için İlçemiz ve Belediyemiz adına teşekkür ediyoruz.

78 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret41250
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583
Hava Durumu
Saat