• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İlçemizden ‘’Barış Pınarı Harekâtı’’na Tam Destek.

İlçe Protokolümüz “Barış Pınarı Harekâtına Destek” toplantısı yaparak, “Şanlı Ordumuzun ve Devletimizin yanındayız” mesajı verdi.

Kaymakamımız Sayın Halil Dalak, Belediye Başkanımız Sayın Sinan Akbulut, Deliilyas Belde Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tek, Siyasi Parti İlçe Başkanlarımız ve İlgili Kurum Amirlerimizin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda konuşan Başkanımız Sayın Sinan Akbulut;

"Ülkemiz uluslararası kurallardan doğan hakkını kullanmıştır. Dolayısıyla bu harekat, meşrudur ve uluslararası hukuka uygundur. Herkes artık şunu çok iyi görmelidir ki masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatı ile başlayıp devam eden tüm bu operasyonlarıyla Türkiye, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde vermektedir. Altınyayla Belediyesi olarak, dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız.
Bölgemizin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüzbinlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclisi olarak ta destekliyor, ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz. Altınyayla olarak kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız." dedi.


87 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret41261
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Hava Durumu
Saat