• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Başkan'ımızdan Kurban Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Sayın Sinan Akbulut, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı;

"Kurban Bayramı, İbrahim olmak için her şeyden vazgeçmeyi göze almanın ve bunu başarabildiği için de ilahi kudret tarafından Nemrut ateşlerinin gül bahçesine dönüşüyle ödüllendirilmenin şuurlara kazındığı bir bayramdır. Kardeşliğimizin ve beraberliğimizin en güzel göstergesi, en sağlam teminatı, en güzel aynası, aklımızı ve gönlümüzü ortak değerler üzerinde yoğunlaştırmanın ve bunun sonucunda da, yeniden dirilişin, üstün bir ruh, ahlak, erdem ve anlayışı kuşanmanın günleridir.

Yoksulları, dertlileri, hastaları, yetimleri görüp gözetme, kimsesizlerin kimsesi olma, acıları paylaşma, yürekleri birbirine katmanın zamanıdır.Bizi biz yapan, bizi millet yapan medeniyet değerlerimize sımsıkı sarıldığımız sürece birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz ve vatanımız üzerinde oynanan her oyunu her zaman bozacak, sorunlarımızı daha kolay çözüp yarınlarımızı daha anlamlı şekilde inşa edeceğiz.

Bu vesile ile başta İlçe halkımız olmak üzere bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar , bayramın İlçemize ,Ülkemize ,İslam alemine ve insanlığa huzur, kardeşlik, adalet, barış ve mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Sinan Akbulut
Altınyayla Belediye Başkanı

56 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret34534
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140
Hava Durumu
Saat