• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Belediye Başkanımız Sinan AKBULUT, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in, Müslümanların özlemle beklediği bir ay olduğunu belirterek, Ramazan ayının dayanışma ve bereket ayı olduğunu hatırlatan Başkan AKBULUT;

“Ramazan ayında tüm Müslümanların en yakınından başlayarak komşu ve akrabalarını gözetmeleri, yoksul ve garibanlara yardımcı olmaları, onlarla sofralarını paylaşmaları büyük önem arz etmektedir. Varlık için şükre, yokluk için tevekküle sarılacağımız Ramazan Ayı, iyi insan, erdemli insan, Salih insan olabilmeyi başarmak için bir fırsat vesiledir. Bu ayda, kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak herkesle kucaklaşmalı, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz. Ramazan ayı Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.
Bu vesile ile Sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve barışın adı olan Ramazan ayında ülkemizde huzurun ve kardeşliğin daha da güçlenmesini diler, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini bulunduran Ramazan Ayının Altınyayla'mıza, ülkemize, mazlum milletlere ve tüm İslam Âlemine hayırlar ve bereket getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Belediye Başkanımız Sinan AKBULUT, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
144 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret37542
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
Hava Durumu
Saat