• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Sn. Bakanımız İsmet Yılmaz Göreve Yeni Başlayan İlçe Başkanımızı Makamında Ziyaret Etti

Dualar eşliğinde görevine başlayan başkana anlamlı ziyaret.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkanlığı görevini devrelan Sinan Akbulut'u makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' temennilerini iletti.

 Başkan Sinan AKBULUT'a Ziyaret

Sinan AKBULUT,  "Belediye Başkanlığı onurlu ve şerefli bir görev. Böyle bir şerefli görevde halkımıza hizmet etmek bizim için onurdur. Biliyoruz ki millete hizmet etmenin en güzel aracı belediye başkanlığı. Diğer yandan Sn bakanımız İsmet YILMAZ, beyefendide bizlerde Sinan Başkanımızın yanındayız. Her zaman ifade ettiğim gibi, biz kendisinin başarılı olması için yanındayız, duacısıyız, destekçisiyiz. Ne zaman bize ihtiyacı olursa, her zaman başkanın yanındayız. Rabbimden kolaylıklar diliyoruz." dedi.

 Başkan Sinan AKBULUT'a Ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Sinan AKBULUT ise, "Altınyayla için, Mahallelerimiz için ve en önemlisi geleceğimiz için biz bu yola çıktık. Aldığımız bu hizmet bayrağını 5 sene taşıyacağız 5 sene içerisinde ilçemizi daha iyi bir noktaya getirerek katlanabilir değil yaşanabilir bir ilçe olacağız. İfadelerini Kullandı.

 Başkan Sinan AKBULUT'a Ziyaret

Seçimler artık geride kaldı. Bundan sonra hizmet süresi başlamıştır. Bize düşen hep birlikte bu ilçeye hizmet etmek… Seçim döneminde de sıkça dile getirdiğimiz bir söz vardı, tevazuuyla samimiyetle çıktığımız bu yolda memleket işi gönül işi dedik. Bu ilçe bizim ilçemiz halkın efendisi değil hizmetkârı olacağız inşallah dedi. Bizim gönlümüzden Bu noktada ilçemizin ihtiyacı olan her hususta sizlerle, herkesle istişare ederek ortak akılla tecrübelerinizden faydalanacağız. Bu ilçeye hep birlikte daha nasıl iyi hizmet yaparız, bunun mücadelesini vereceğiz. Altınyayla bizi biz yapan bir ilçedir… Bize düşen de bundan sonra hizmet etmek." diye sözlerine son verdi.


271 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Atatürk Köşesi
 Atatürk Köşesi
Belediye Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret37589
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.72616.7530
Euro7.53867.5688
Hava Durumu
Saat